Home   Blog   Excel   Excel kurz

Excel kurz

Excel kurz – Microsoft Excel Online Kurz

excel kurzTento excel kurz je určný pre všetkých, ktorí si potrebujú zlepšiť zručnosti v programe Microsoft Excel. Naučí Vás všetko od vysvetlenia základných pojmov a funkcií až po prácu s formulami, grafmi všetkým ostatným, čo Vám môže v budúcnosti pomôcť pri práci s dátami. Je vhodný pre začiatočníkov a mierne pokročilých.

NAJOBĽÚBENEJŠÍ SLOVENSKÝ EXCEL KURZ NÁJDETE TU

 

Excel je tabuľkový program od spoločnosti Microsoft, zo softvérového balíka Office. Je to program slúžiaci na prácu dátami. Tento program sa stáva stále viac a viac populárnym a používa sa na uľahčenie každodennej práce s dátami. Jeho využitie je naozaj široké. Nájde uplatnenie vo vede, na školách a v podstate vo všetkých sektoroch.

Znalosť programu Microsoft excel je preto vyžadovaná veľa zamstnávateľmi v rôznych oblastiach.  

Či už ste teda podnikateľ, alebo zamestnanec hľadajúci nové, alebo lepšie zamestnanie, vedieť pracovať s excelom je pre Vás len výhodou.

Veľa ľudí v dnešnej dobe však nemá toľko voľného času chodiť po večeroch na excel kurz. A práve pre nich je určený tento kurz.

Tento excel kurz Vás naučí všetko. Od práce s dátami cez formátovanie, prácu s grafmi až po nastavenie parametrov pre tlač. Tento kurz je veľmi komplexný a efektívny. Aj úplný začiatočníci sa v ňom krok za krokom naučia pracovať s excelom na pokročilej úrovni.

Po absolvovaní tohto kurzu budete schopní pracovať s dátami, tvoriť kontingenčné tabuľky a vytvárať a analizovať štatistiky. Určite si uvedomujete že v dnešnej dobe technológií, elektronických dát a práce s nimi je znalosť programu Microsoft excel naozaj nesmierne dôležitá.

Bude schopní pružne reagovať na pracovné ponuky vyžadujúce od uchádzačov ovládanie programu Microsoft Excel na pokročilej úrovni. A budete sebaisto odpovedať na otázky ohľadom excelu na pohovoroch.

Tak ak máte záujem na sebe pracovať a vzdelávať sa, naučiť sa Microsoft Excel by malo byť pre Vás jednou z priorít.  Ponúkame Vám jedinečnú možnosť absolvovať excel kurz online, ktorý z Vás spraví odborníka na Microsoft Excel.

NAJOBĽÚBENEJŠÍ SLOVENSKÝ EXCEL KURZ NÁJDETE TU

 

Viac o exceli tu